Zespół

Paweł Lejman zajmuje się komunikacją. Ekonomista. Wydawca portali 50ok.pl i rabatseniora.pl . Zorganizował konferencję „Być seniorem w XXI wieku”, współredaktor książki Aktualne problemy gerontologii cz.I i II. Wydawca gazetki 50ok.pl.

Pracuje w Zespole do spraw seniorów Górnośląsko – Zagłębiowskiej Metropolii. Dyrektor w Fundacji Vicinitas, przedsiębiorca, nauczyciel akademicki, w wolnych chwilach turysta i miłośnik Social Mediów. Koordynator i lider Zespołu.

Joanna Gacka – artystka i przede wszystkim miłośniczka prostoty. Doskonale rozumie potrzeby odbiorcy 50+ i wie, w jaki sposób dotrzeć do niego obrazem, symbolem i słowem. Autorka grafiki gazetki 50ok.pl.

Wcześniej Śląska Agencja Artystyczna i praca we własnej firmie reklamowej. Mnóstwo projektów plakatów, banerów, bilbordów i małych form. Organizatorka eventów i spotkań medycznych. Miłośniczka kawy, natury i normalności.

Janusz Jakubiec wprowadzał na półki dużych i małych sieci handlowych chipsy, wodę mineralną i inne napoje, alkohole, dania gotowe, makarony, sery, mrożonki i przekąski.

Praktyk w zakresie FMCG we wszystkich kanałach dystrybucji – tradycyjny, nowoczesny, detaliczny HORECA. Praca z markami The Lorenz Bahlsen Snack World- Chrunchips, Pepsico- Lays, Extra Żytnia, Advocaat, Ustronianka, Bell Gusto, Makarony Polskie, Zakopiańska, Gorczańska, Szczawa Minerale i wiele innych.

Miłośnik sportu, gór, motoryzacji, zwłaszcza Formuły 1.

.

Sławek Kurek zajmuje się logistyką. Z powodzeniem prowadzi własną firmę, doradza innym zarówno w Polsce jak i zagranicą. Ekspert w zakresie rynku niemieckiego.

Założyciel Fundacji Vicinitas, przedsiębiorca, nauczyciel akademicki, filantrop. W wolnych chwilach przemierza z kijkami szlaki piesze w kraju i zagranicą.